sablonas

2013 m. sausio 22 d., antradienis

Dekoratyvinės lipnios juostelės: paveiksliukas "Drugelis"

Žiema man tikrai patinka! Bet visai gera prisiminti vasaros dienas, saulę, gamtą, drugelius...Tokių prisiminimų įkvėpta nusprendžiau pažaisti su kirtimo formelėmis ir dekoratyvinėmis lipniomis juostelėmis.


Darbo eiga:

Jau iš pradžių žinojau, kad paveiksliuką talpininsiu į foto-rėmelį, todėl išsikirpau reikiamo formato kartono gabaliuką, iš kurio iškirtau drugelį. Iškirstą drugelį trumpam atidėjau į šoną, nes ant atskiro lapelio reikėjo vienas šalia kito suklijuoti skirtingų dekoratyvinių juostelių gabaliukus, o tą lapelį užklijuoti po drugelio "kiauryme", kad ši spalvingai užsipildytų.

Kai pagrindas jau buvo paruoštas, paėmiau lipniais perliukais dekoruotą drugelį ir ties viduriu priklijavau į jo "buvusią" vietą, sparnelius atlenkdama, kad sukurti plasnojančios plaštakės efektą. Rėmelio kraštus papuošiau dirbtinėmis popierinėmis rožytėmis. 

Tokiu pat principu galima gaminti ir sveikinimo atvirutes ar kvietimus.Dabar rėmelis stovi šalia romantiškai nusiteikusio angeliuko ir maloniai primena, kad visgi reikia džiaugtis tokia gražia balta ir saulėta žiemos diena.

Naudotos priemonės:
  1. Kirtimo formelė "Drugelis".
  2. Dekoratyvinės lipnios juostelės.
  3. Kartono gabaliukas ir foto- rėmelis.
  4. Rožytės.
  5. Lipnūs perliukai.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą