sablonas

2012 m. lapkričio 3 d., šeštadienis

Kaip patogiai susidėti antspaudus


Visoms, užsiimančioms rankdarbiais, dažnai kyla klausimų, kur ir kaip laikyti vienokias ar kitokias priemones. Taip atsitiko ir man su antspaudais. Kai tik pradėjau skrebinti, tokių klausimų nekilo. Tiesiog antspaudų turėjau tik keletą komplektukų ir laikydavau juos sumetusi į batų dėžutę. Tačiau didėjant mano poreikiui antspaudų padvigubėjo...o gal net ir paketurgubėjo (maniakė :)) ir batų dėžutė pasidarė jiems per ankšta. Be to, laikui bėgant, originalios jų pakuotės susidėvėjo. Teko gerai pasukti galvą, kaip ir kur juos sudėti, kad nenukentėtų jų kokybė ir man būtų patogu juos laikyti ir jais naudotis. Mano sprendimas - ,,segtuvas anspaudams'', kuriuo aš ir norėčiau su jumis pasidalinti.

Mums reikės:Darbo eiga:

1. Prie kartono lipiname dvipusę lipnią juostelę:

2. Nuėmus nuo lipnios juostelės apsauginį popierių klijuojame plastiko lakštą:

3. Su kampų apvalinimo įrankiu apvaliname lapo kampus, kad šie nebūtų aštrūs:4. Su Crop-A-Dile Big Bite aparatu iškertame skylutes , kad galėtume lapą įsegti į segtuvą:5. Pagaminus reikiamą kiekį tokių lapų, susegame juos į segtuvą:

6. Tarp tokių paruoštų kartono lapų dedame dar po vieną plastiko lapą:

7. Pagal norimą tvarką ant tokių lapų suklijuojame antspaudus( aš juos suskirsčiau į žurnalistinius, vaikiškus, skirtus spalvinimui, raitytus, vestuvinius ir pan.):

8. Užklojame plastiko lakštu:

9. Į įmautes sukišame nuo anspaudų pakuočių atlikusius piešinukus, kad atsivertus matytume, kaip jie atrodo atspausti ant popieriaus ir įsegame kartu į papkę:


Štai kaip atrodo papkė su sudėtais antspaudais:

Žinoma, papkę galima  paskrebinti ir ji atrodys puikiai!4 komentarai:

 1. Labai gera pamokėlė. Ir pas mane jau pilna batų dėžė antspaudų, tad kaip tik dairiausi panašios idėjos gamybinio pvz :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Smagu, kad laiku suradai šią pamokėlę ;)

   Panaikinti
 2. Ačiū už pamoką. Tikrai pravers darant tvarką ;)

  AtsakytiPanaikinti