sablonas

2012 m. rugsėjo 1 d., šeštadienis

Sveikas, rugsėji! Kūrybingas laiko planavimas.


Atkeliavęs rugsėjis verčia pasitempti ne tik moksleivius, studentus, bet ir mus, suaugusius. Metas naujai pradžiai, naujiems darbams ir prasmingesniam laiko planavimui.


Šis skrebuko stiliaus tvarkaraštis gali būti panaudotas įvairiai: pamokų ar paskaitų sąrašui, dirbančiojo dienotvarkei surašyti, o ypač tinka kuriančiajam žmogui, nes pavadinimas "Today I will create something beautiful/ Šiandien sukursiu ką nors gražaus" tikrai įkvepia kūrybingesnei dienai. 


Kiekvienai dienai yra skirtas atskiras vokelis, į kurį telpa keletas lapelių. Išorėje kyšo lapelis su pastoviais/ reguliariais pvz. pirmadienio darbais; o už jo - sąrašiukas darbelių, kuriuos artimiausiu metu taip pat reikia nuveikti. Jei darbelį atlikote pirmadienį, jį išbraukite ar išmeskite lapelį, o jei nenuveikėte - perkelkite lapelį į antradienio vokelį. Įdomu, kiek lapelių nukeliaus iki paskutinio "savaitgalio" vokelio? :) Beje, po kiekvienu vokeliu užrašytos motyvuojančios ar skatinančios susimąstyti citatos!Tvarkaraščio gamyba atrodo taip: pasirenkame pagrindo popierių, norimas detales ir geriausią jų išdėstymo variantą.


Viską klijuojame lipnių kvadratėlių pagalba, vokelių kraštelius pasendiname, o pačius vokelius padailiname. Skaičiukai panaudoti taip pat iš tam tikros washi tape juostelės.

Vokelius galite pasigaminti ir pagal "Spalvų namų" šabloną (parsisiųsti čia):


Naudotos priemonės:
1. Popierius ILS "Summer Dreamer", Sodalicious "Count to Ten" ir "Let it Go".
2. Vokelio kirtimo ir reljefo formelė "Craftables Envelope" (CR1211).
3. Sendinimo rašalas, kuriuo sendinti vokelio kraštai, "Distress Ink: Old paper".
4. Įvairios washi tape juostelės, pvz. šios dekoratyvinės lipnios juostelės.
5. Antspaudukai Sodalicious "Week" ir "Arrows".
6. Lipnūs kvadratėliai.

Linkiu darbingų mokslo metų ir kuo laisvesnių savaitgalių! 

bbb

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą